MENU
Logo Made in Germany IRANTEX 2017

Xetma Vollenweider GmbH

شماره غرفه: 24-6

www.xetma.com
info@xetma.com

درباره ما

شرکت XETMA VOLLENWEIDER شرکتی با بیش از 300 سال تجربه و سابقه در امر ساخت و توسعه انواع ماشین آلات تکمیل مکانیکی انواع منسوجات و کفپوش است. این شرکت در طی سالیان متمادی با ارائه ترکیبی بی همتا از کیفیت آلمانی به همراه دقت سوییسی همواره سعی در ارائه پیشرفته ترین ماشین آلات ساخته شده در حوزه تکمیل با استفاده از با کیفیت ترین اجزا و قطعات متصله داشته است. شایان ذکر است که ما خود را یک عرضه کننده ماشین آلات صنعتی صرف نمیدانیم بلکه به خود به عنوان یک شریک مطمئن برای مشتریانمان می نگریم.

این شرکت با اتکا به واحد تحقیق و توسعه فناوری بسیار پیشرفته مستقر در محل سایت تولیدی شرکت و تجهیزات مدرن تولید که در شهر AUE آلمان واقع گردیده به همراه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008همواره قادر به پاسخگویی به بالاترین سطح از انتظارات و نیاز مشتریان می باشد.

تکنولوژی های شرکت Vollenweider Xetma شامل حوزه های اصلی ذیل می باشد:

  • Soft touch (سمباده زنی یا برس زنی و یا ترکیب هر دو)
  • Plush Touch (خارزنی)
  • Even Touch (شیرینگ یا تیغ زنی)
  • Level Touch (تکمیل و شیرینگ فرش ماشینی و موکت)
  • Clean Touch (تمیز کردن پارچه)


محصولات و خدمات

دسته بندی تکنولوژی های مختلف شرکت Xetma بر اساس ماشین آلات ذیل است:

  • ماشین سمباده زنی و ماشین برس زنی
  • ماشین خار زنی
  • ماشین شیرینگ یا تیغ
  • ماشین تکمیل فرش و کفپوش و شیرینگ
  • ماشین تمیز کننده پارچه

بمنظور دستیابی به بهترین تکمیل نسبت به سایر تکنولوژی های استاندارد موجود در بازار این شرکت همواره یک قدم نسبت به سایرین جلوتر بوده و در کنار ماشین آلات با تکنولوژی استاندارد قادر به ارائه ماشین آلاتی با تکنولوژی های خاص می باشد. نتیجه استفاده از تکنولوژی Soft Touch زیردستی به مانند گلبرگ گل رز است که با استفاده همزمان برس زنی و سمباده زنی ایجاد میگردد. زیر دستی متراکم به همراه لطافت و نرمی استثنایی ماحصل استفاده از این تکنولوژی است.

تجربه 130 ساله شرکت XETMA VOLLENWEIDER در ابداع و ساخت ماشینهای شیرینگ ضامن حصول بهترین نتیجه شیرینگ و کارایی بی رقیب ماشین است .

در تکمیل فرش این شرکت نه تنها قدیمی ترین سازنده ماشین آلات شیرینگ بود بلکه نوآوری های جدیدی را که به تازگی در سیستمهای تکمیل خود توسعه و بسط داده باعث ایجاد ارزشی افزون و منحصر بفرد به فرش ماشینی و انواع موکت میگردد.

Shearing Line Optima XS

Shearing Line Optima XS

در بین سازندگان ماشین آلات شیرینگ شرکت Xetma Vollenweider پشتوانه ای به سابقه 130 ساله در این بخش دارد. سیستمهای شیرینگ این شرکت در کنار سرعت تولید بسیار بالا، نهایت دقت در برش، بیشترین عمر مفید واحد شیرینگ را به همراه دارد که این مهم وجه تمایزی برای شرکت Xetma نسبت به سایر رقبا در بازار می باشد.

Carpet Shearing Line X-PLORE XCS

Carpet Shearing Line X-PLORE XCS

خطوط شیرینگ قدرتمند و خلاقانه شرکت Xetma Vollenweider توسط تمامی تولید کنندگان فرش ماشینی و کفپوش دنیا به خوبی تایید گردیده است. هدهای (کله) شیرینگ بسیار قدرتمند با طراحی خاص خود نه تنها تضمین کننده بیشترین کارایی در برش هستند بلکه بهترین نتیجه عملیات تیغ زنی بر روی فرشهای ماشینی و تافتینک با کیفیت بالا ما حاصل کار با ماشین مذکور خواهد بود.

Sof Touch Finishing - X-TREME XEB

Sof Touch Finishing - X-TREME XEB

گستره وسیع صنعت نساجی شرکت XETMA را بر آن داشت تا تمرکز خود را بر ابداع و طراحی ماشین آلاتی خاصی معطوف کند که بتوان با تکمیلی بی بدیل ارزشی افزوده به محصول دهد. سیستم Soft Touch با ترکیب برس زنی و سمباده زنی و بخصوص ماشین های سری (X-TREME XEB) توانسته است پیشگامی خود را در بحث لطافت حداکثری روی سطح تکمیل شده منسوجات به اثبات برساند. با ترکیب تکنولوژی های فوق و فقط در یک مرحله عبور پارچه بازدهی تولید بیشتری را شاهد خواهیم بود در نتیجه سرعت تولید بطور قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

اخبار و نوآوری ها

Cleaning of Acrylic Carpets - X-TRACT XCP 

ا طراحی و معرفی ماشین تمیز کننده خاب فرش X-TRACT XCP به بازار شرکت XETMA کارآمد ترین ماشین تمیزکننده سطح فرش از نخ و پرز را به تولید کنندگان فرش ماشینی و موکت اهدا نمود. این ماشین قابلیت زیادی در زدودن تمامی پرزها پرزهای روی فرش، نخهای خاب شناور و پرزهای گرفتار داخل خاب در یک مرحله را دارد. X-TRACTکارایی خود را روی کفپوشهایی از جنس اکریلیک، پشم و ویسکوز به اثبات رسانده است. طراحی منحصر بفرد این ماشین باعث نهایت تمیزی میگردد که دستیابی به آن بر روی سیستمهای دیگر امکان پذیر نمیباشد.

تماس ها

نشانی
Xetma Vollenweider GmbH
Basteiweg 6
08280 Aue
Germany

تلفن: +49 3771 293-0
فکس: +49 3771 293-100

Karsten Heinz
Director Sales & Marketing
تلفن: +49 3771 293222
karsten.heinz@xetma.com


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
Ernst Feiler GmbH
شماره غرفه: 26-6
Welker Vakuum GmbH
شماره غرفه: 25-6